Przebudowa garażu na terenie Głównego Urzędu Statystycznego z dostosowaniem do wymogów ochrony przeciwpożarowej.

  • Numer postępowania 1/DB/TP/2025
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2025-04-08 10:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2025-04-08 10:30
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-03-24 15:26
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-03-24 15:26 -
    icon Ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2025-03-24 15:26 167 KB
    icon 1_DB_TP_2025_SWZ.doc 2025-03-24 15:26 676 KB
    icon 1_DB_TP_2025_SWZ.pdf 2025-03-24 15:26 713 KB
    icon 1_DB_TP_2025_zal_1_do_SWZ_SOPZ.docx 2025-03-24 15:26 115 KB
    icon 1_DB_TP_2025_zal_2_do_SWZ_formularz_ofertowy.docx 2025-03-24 15:26 206 KB
    icon 1_DB_TP_2025_zal_3_do_SWZ_Formularz_cenowy_FC.xlsx 2025-03-24 15:26 48 KB
    icon 1_DB_TP_2025_zal_4_do_swz_wykaz_osób.doc 2025-03-24 15:26 230 KB
    icon 1_DB_TP_2025_zal_5_osw._o_niepodl.wykluczeniu_i speł. war.udział._w_postep..doc 2025-03-24 15:26 106 KB
    icon 1_DB_TP_2025_zal_6_do_SWZ_wzor_umowy 20-03-2025.doc 2025-03-24 15:26 954 KB
    icon 1_DB_TP_2025_zal_7_do_swz_opis czynnosci.doc 2025-03-24 15:26 257 KB
    icon 1_DB_TP_2025_zal_8_osw._przesłanki_wykluczenia.docx 2025-03-24 15:26 48 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Załączniki od 1 do 13 do SOPZ.zip 2025-03-25 06:31 28.46 MB
    icon 1_DB_TP_2025 Protokół z wizji lokalnej_1-04-2025.pdf 2025-04-01 12:53 28 KB
    icon 1_DB_TP_2025 Wyjaśnienia SWZ 1-04-2025-sig.pdf 2025-04-01 14:15 605 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon 1_DB_TP_2025_Zawiadomienie_o_wyborze_oferty_23-04-2025-sig.pdf 2025-04-23 18:51 413 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa