Przeprowadzenie grupowych kursów języka angielskiego oraz zajęć indywidualnych w Głównym Urzędzie Statystycznym w 2025 roku.

  • Numer postępowania 3/BK/TP/2025
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2025-04-18 10:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2025-04-18 10:30
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-04-03 11:07
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-04-03 11:07 -
    icon 3_BK_TP_2025 Ogłoszenie o zamówieniu 3-04-2025.pdf 2025-04-03 11:07 160 KB
    icon 3_BK_TP_2025_zal_2_do_swz_formularz_ofertowy_fo.doc 2025-04-03 11:07 332 KB
    icon 3_BK_TP_2025_swz.doc 2025-04-03 11:07 651 KB
    icon 3_BK_TP_2025_swz.pdf 2025-04-03 11:07 726 KB
    icon 3_BK_TP_2025_zal_1_do_swz_opz.docx 2025-04-03 11:07 49 KB
    icon 3_BK_TP_2025_zal_3_do_swz_fc.docx 2025-04-03 11:07 46 KB
    icon 3_BK_TP_2025_zal_4_do_swz_wyk_osob_po_str_zamawiajacego.doc 2025-04-03 11:07 50 KB
    icon 3_BK_TP_2025_zal_5_do_swz_osw._o_niepodl.wyk._i_spel._war.udzial.doc 2025-04-03 11:07 116 KB
    icon 3_BK_TP_2025_zal_6_do_swz_wzor_umowy_nie_zalaczac_do_oferty.doc 2025-04-03 11:07 578 KB
    icon 3_BK_TP_2025_zal_7_do_swz_opis_czynnosci.doc 2025-04-03 11:07 239 KB
    icon 3_BK_TP_2025_zal_8_do_swz_osw._przeslanki_wykluczenia.docx 2025-04-03 11:07 48 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon 3_BK_TP_2025 Wyjaśnienia SWZ 7-04-2025 (002)-sig.pdf 2025-04-07 09:59 525 KB
    icon 3_BK_TP_2025 Wyjaśnienia SWZ II 11-04-2025-sig.pdf 2025-04-11 08:52 668 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon 3_BK_TP_2025 Protokół z otwarcia ofert_18-04-2025.pdf 2025-04-18 11:29 205 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa