Przebudowa systemu wodnokanalizacyjnego w budynku Głównego Urzędu Statystycznego w Warszawie przy al. Niepodległości 208 Część IIIB - blok C.

  • Numer postępowania 1/BA/TP/2026
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-02-13

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-02-17 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-02-17 10:30
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-02-02 13:56
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-04-21 13:08

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-02-02 13:56 -
    icon 1_BA_TP_2026_SWZ.doc 2026-02-02 13:56 697 KB
    icon 1_BA_TP_2026_SWZ.pdf 2026-02-02 13:56 733 KB
    icon 1_BA_TP_2026_zal_2_do_SWZ_formularz_ofertowy FO.docx 2026-02-02 13:56 250 KB
    icon 1_BA_TP_2026_zal_3_do_SWZ_formularz_cenowy FC.xlsx 2026-02-02 13:56 39 KB
    icon 1_BA_TP_2026_zal_1_do_SWZ_SOPZ.docx 2026-02-02 13:56 80 KB
    icon 1_BA_TP_2026_zal_4_do_SWZ_wykaz_osób.doc 2026-02-02 13:56 231 KB
    icon 1_BA_TP_2026_zal_5_do_SWZ_osw._o_niepodl.wykluczeniu_i speł. war.udział._w_postep..doc 2026-02-02 13:56 107 KB
    icon 1_BA_TP_2026_zal_6_do_SWZ_wzór_umowy.doc 2026-02-02 13:56 1.02 MB
    icon 1_BA_TP_2026_zal_7_do_SWZ_Opis_czynnosci.doc 2026-02-02 13:56 253 KB
    icon 1_BA_TP_2026_zal_8_do_SWZ_osw._przesłanki_wykluczenia.docx 2026-02-02 13:56 48 KB
    icon załączniki 1-11 do SOPZ.zip 2026-02-02 13:56 70.55 MB
    icon ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-02-02 13:56 160 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon 1_BA_TP_2026 Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia 17-02-2026.pdf 2026-02-17 10:33 172 KB
    icon 1_BA_TP_2026 Wyjaśnienia SWZ 09.02.2026-sig.pdf 2026-02-10 09:14 463 KB
    icon 1_BA_TP_2026 Protokół z wizji lokalnej_10-02-2026.pdf 2026-02-10 12:27 241 KB
    icon 1_BA_TP_2026 Wyjaśnienia SWZ II 11.02.2026-sig.pdf 2026-02-11 10:10 444 KB
    icon 1_BA_TP_2026 Wyjaśnienia SWZ III 12.02.2026-sig.pdf 2026-02-12 09:22 446 KB
    icon 1_BA_TP_2026 Wyjaśnienia SWZ IV 13.02.2026-sig.pdf 2026-02-13 10:16 448 KB
    icon 1_BA_TP_2026 Wyjaśnienia SWZ V 16.02.2026-sig.pdf 2026-02-16 10:12 481 KB
    icon 1_BA_TP_2026 Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia 17-02-2026.pdf 2026-02-17 10:03 172 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon 1_BA_TP_2025 Zawiadomienie o wyborze oferty, strona 10.04.2026-sig.pdf 2026-04-21 12:59 342 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa